خرداد.۱۲

آیفون تصویری (درب بازکن تصویری) کالیوز

آیفون تصویری (درب بازکن تصویری) کالیوز

شرکت کالیوز در سال ۱۳۸۵ و در شهر اصفهان که دومین شهر بزرگ ایران است تاسیس شد. این شرکت فعالیت خود را از عرضه انواع تلفن های رومیزی و بی‌سیم آغاز نمود و سپس تولید انواع آیفون تصویری (درب بازکن تصویری) کالیوز را از سال ۱۳۸۷ به فعالیت خود اضافه نمود. امروزه شرکت هایی که به پایداری می اندیشند فقط در فکر ارائه تنوع بالای محصولات همراه با کیفیت مناسب آن نیستند؛ بلکه خدمات پس از فروش گسترده از الزامات موفقیت در کسب و کار امروزی است که عدم رعایت آن افقهای روشنی را در اختیار شرکتها قرار نخواهد داد.

تصویر آیفون تصویری (درب بازکن تصویری) کالیوز

کالیوز تولید کننده آیفون تصویری(درب بازکن تصویری)کالیوز در تنوع بسیار می باشد و تمامی مدل های جدید طراحی منحصر به فرد بوده و توسط مهندسان داخلی کالیوز انجام گرفته است. در دنیای پرتلاطم رقابتی امروز رعایت همه موارد بالا نمی‌تواند حضور شرکت را در رده‌های بالای کسب و کار در صنعت مربوطه تضمین نماید. امروزه بدون خلاقیت و نوآوری نمی‌توان نیازهای رو به گسترش مصرف کنندگان را به سهولت در اختیار آنان قرار داد بخصوص آنکه زمینه فعالیت در صنعت الکترونیک و مخابرات باشد که سرعت تغییرات آن بسیار گسترده است. کالیوز در طول فعالیت خود نشان داده است که همه موارد فوق را درک کرده و تلاش داشته است تا بتواند بخوبی آنها را اجرا نماید.

سیاستهای راهبردی آیفون تصویری (درب بازکن تصویری) کالیوز

از دیگر سیاستهای راهبردی کالیوز ، همواره توجه به کاهش قیمت در جهت رعایت حال مصرف‌کننده است که جز با افزایش بهره‌وری و تجدیدنظر در منابع خرید مواد اولیه نمی‌تواند اجرایی شود. بدین رو همواره از مصرف کنندگان و همکاران محترم انتظار داریم نظرات و پیشنهادات خود را برای شرکت ارسال تا مورد استفاده قرار گیرد.

سیستم فوق پیشرفته اکسترا آیفون تصویری (درب بازکن تصویری) کالیوز

اکسترا سیستم کالیوز پیشرفته ترین سیستم آیفون تصویری (درب بازکن تصویری) کالیوز، ایران میباشد. از قابلیتهایی برخوردار است که سبب شده در رقابت با برندهای خارجی به لحاظ کارایی ، امکانات و قیمت از رقبای خارجی و داخلی خود سبقت بگیرد. این سیستم برای ساختمانهای بسیار بزرگ مناسب میباشد. توسط این سیستم واحدهای مختلف در یک مجتمع مسکونی میتوانند با یکدیگر ارتباط داخلی داشته باشند. این ارتباط حتی در بلوکهای مجزا نیز امکان پذیر است.

همچنین در مجتمع هایی که چند بلوک دارند ولی کل مجتمع یک ورودی دارد به راحتی میتوان با یک پنل اصلی از ورودی اصلی مجتمع با تمام واحدهای مستقر در مجتمع ارتباط برقرار کرد.در این سیستم همچنین میتوانید یک نگهبان برای هر بلوک از مجتمع داشته باشیم و همچنین امکان ایجاد نگهبانهای ورودی اصلی نیز میسر میباشد.هزینه کابل کشی و نصب سیستم نسبت به سیستم های آنالوگ پایینتر است زیرا کابل مورد استفاده از نوع  CAT5میباشد و نیازی به استفاده از کابلهای RG و کابلهای آیفون ۰٫۶ وجود ندارد .

وجود تقویت کننده های سیگنال باعث میشود تا متراژ کابلها باعث افت کیفیت تصویر نشود و شما در مرتفع ترین برجها نیز به بهترین کیفیت دسترسی داشته باشید. همچنین در این سیستم امکان باز کردن درب از خارج خانه توسط رمز یا کارت وجود دارد .رمز و تگ درب بازکن هر واحد به راحتی قابل حذف و اضافه میباشد .

نظرتان را بنویسید

چهارده − هشت =