مشهد برق دفتر فروش کارخانه افلاک الکتریک در خراسان و شرق کشور می باشد. محصولات سیم و کابل افلاک که شامل سیم افشان، کابل افشان، سیم ارت، سیم نایلون، سیم مفتول، کابل مفتول، کابل کولری، سیم کیسه ای، تخت تلفنی، کابل کواکسیال مدل عرش، کابل کواکسیال مدل سپهر، کابل کواکسیال مدل کیان، کابل کواکسیال مدل سما، کابل کواکسیال مدل اسکای، کابل کواکسیال RG-59، کابل شیلدر، کابل آلومینیوم، کابل آلومینیوم شناور،کابلهای ۱ زوجی ، ۲و ۴ و ۱۰ زوجی می باشد.

افلاک الکتریک

لیست محصولات افلاک الکتریک

افلاک الکتریک

گروه کارخانجات تولیدی افلاک الکتریک خراسان در سال ۱۳۸۶ شمسی به منظور تولید بخشی از سیم و کابل (مسی و آلومینیومی) مورد نیاز کشور در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مـربع واقع در شهرک صنعتی خیام نیشابور تاسیس گردید و هم اکنون دارای حـدوداً ۸۰۰۰ متر مربع سالن تولید و اداری می باشد که این مجموعه یکی از بزرگ ترین واحد های تولیدی سیم و کابل در شرق کشور محـسوب می شود. هدف این گروه تـولیدی همواره ارائه بهترین کیفیت کالا برای مصرف کنندگان بوده و جلب رضایت مشتریان و ثبات در کیفیت، اصولی هستند که پایبندی به آن ها افتخار ماست، به همین علت معتقدیم که: کیفیت یک باید است.

نمایندگی افلاک الکتریک در مشهد

مشهد برق، نماینده و دفتر فروش مرکزی افلاک الکتریک در خراسان و ایران مستقر در مشهد – خیابان صاحب الزمان – بین صاحب الزمان ۶ و ۸ – افلاک الکتریک خراسان آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

تلفن : ۹ – ۳۷۱۲۶۶۱۸ – ۰۵۱

فکس : ۳۷۲۸۲۸۸۵ – ۰۵۱

همراه : ۰۹۱۵۴۳۹۸۸۹۰

همراه : ۰۹۱۵۱۵۴۲۲۰۲

نظرتان را بنویسید

سه × یک =