اردیبهشت.۳۰

برند بروکس در مشهد

برند بروکس در مشهد که توسط شرکت گسترش تجهیزات روشنایی پایدار تولید می شود در راستای توسعه ی استفاده از آخرین فناوری صنعت روشنایی یعنی LED محصولات خود را با هدف کاهش مصرف انرژی و افزایش بهره وری آن، در قالب انواع لامپ ها و چراغ های روشنایی تولید کرده توانسته جایگاه ویژ ه ای را در زمینه تولید روشنایی، بدلیل پایداری قابل قبول و حفاظت از محیط زیست به خود اختصاص دهد. در ادامه به معرفی برخی از محصولات برند تجاری بروکس نظیر لامپ ها و چراغ های روشنایی LED , لامپ ها و چراغ های روشنایی SMD و هالوژن در سایت مشهد برق میپردازیم.

محصولات برند بروکس در مشهد

لامپ LED برند بروکس در مشهد :

لامپ ال‌ای‌دی (LED lamp) نوعی از لامپ‌های حالت جامد یا یک محصول دیود است که از تکنولوژی دیود نورافشان برای استفاده در وسایل روشنایی مونتاژ شده‌است، استفاده می‌شود.لامپ‌های LED کارایی طول عمر و الکتریکی دارند که چند برابر لامپ‌های رشته‌ای هستند و از دیگر لامپ‌های فلورسنت(Fluorescent lamp) قابل ملاحظه کارآمدتر هستند. LED مخفف کلمات Light emitting diode است معنی دیود ساطع کننده نور را می‌دهد.کارشناسان معتقدند که لامپ‌های معمولی یا همان لامپ‌های رشته‌ای یکی از مهمترین دلایل افزایش مصرف انرژی و در نتیجه افزایش حجم تولید گازهای گلخانه‌ای در جهان می‌باشند؛ بنابراین بسیاری از کشورها، برنامه چند ساله‌ای را برای جایگزینی مدل‌های دیگر لامپ به جای لامپهای رشته‌ای تدوین کرده‌اند تا شاید بتوانند در دراز مدت استفاده از لامپهای رشتهٔ و به تبع آن حرارت زمین را کاهش داده و کره زمین و ساکنانش را نجات دهند.

لامپ ها و چراغ های روشنایی LED

لامپ SMD برند بروکس در مشهد :

عبارت مخفف SMD از SURFACE MOUNTED DEVICE که به معنای قطعات نصب شده روی سطح می باشد، گرفته شده است. در  تکنولوژی  SMD اجزای مختلف از پیش ساخته شده به مدار چاپی لحیم می شوند. طراحی آنها به گونه ای است که برد آن ها ضخامت بسیار کمی خواهد داشت.

لامپ ها و چراغ های روشنایی SMD

پیدایش تکنولوژی SMD باعث شد چراغ های LED  که سال های پیش از آن به بازار عرضه می‌شد تغییرات تکاملی را تجربه کنند به طوری که جنبه های مختلف عملکرد آنها طی گذشت زمان بهبود پیدا کرد. امروزه اکثر قطعات LEDمورد استفاده در موارد روشنایی و نورپردازی بر پایه همین تکنولوژی ساخته می شوند.

نظرتان را بنویسید

14 + هفت =