اردیبهشت.۳۰

نمایندگی انحصاری خزرشید در مشهد

نمایندگی انحصاری خزرشید در مشهد :

ما مفتخریم که در سایت مشهد برق توانسته ایم بعنوان تنها نمایندگی انحصاری خزرشید در مشهد ارائه خدمات نموده و محصولات خزرشید را بطور مستقیم در اختیار شما بازدیدکنندگان گرامی قرار دهیم. آدرس نمایندگی انحصاری خزرشید در مشهد را میتوانید در سایت مشهد برق مشاهده بفرمایید. حال به معرفی برند خزرشید می پردازیم.

نمایندگی انحصاری خزرشید در مشهد

خزرشید :

شرکت خزرکوشا تولید کننده انواع محصولات نظیر ( بردهای الکترونیک لوازم خانگی- بردهای بالاست الکترونیک – بردهای درایور LED -انواع لامپ کم مصرف CFL- FPL – انواع LED – فیلامنتی – هالوژنی-ا شکی- LEDهای T شکل- چراغ های پربازده توکار و روکار- COB – SMD – انواع پنل های سقفی – ال ای دی – سی او بی – اس ام دی – اف پی ال – سی اف ال و . . . ) با نام تجاری خزرشید می باشد .  روش های مدرن و پیشرفته بکار گرفته شده در طراحی و تولید این محصولات در جهت ارتقاء مستمر کیفیت، تنوع و جلب رضایت و اعتماد مشتریان می باشد. لازم به ذکر است که در طراحی و تولید لامپ های کم مصرف خزرشید، استاندارهای ملی ISIRI 5917 ، ISIRI 5916 و ISIRI 7341 و استاندارد های بین المللیIEC  ۶۰۹۶۸ و IEC 60969 معادل بین المللی استاندارد های ملی مذکور رعایت گردیده است. معرفی اجمالی برخی از محصولات خزرشید :

 

 انواع لامپ کم مصرف در نمایندگی انحصاری خزرشید در مشهد :

دسته بندی لامپ های کم مصرف خزرشید در نمایندگی انحصاری خزرشید در مشهد شامل تمام پیچ، نیم پیچ، لوتوس و Flower می باشد که در زیر اشکال آنها را مشاهده می نمایید.

لامپ خزرشید

تصاویر لامپ

 

 

 

چراغ های توکار و روکار COB , SMD :

نور حاصل از انواع چراغ COB و SMD دارای کیفیت و شفافیت بسیار بالایی است و هیچ گونه آسیبی برای چشم افراد ندارد. لازم است بدانید که انواع مختلف پنلهای روشنایی LED یکی از جدید ترین سیستم های جایگزین مناسب و مقرون به صرفه در بحث روشنایی می باشد که قابلیت نصب  بر روی سقفهای کاذب و اماکن اداری ، تجاری و مسکونی را دارد. از مهمترین ویژگی چراغ های پنلی می توان قابلیت پخش نور یکسان، نداشتن اشعه UV – مادون قرمز ،نداشتن جیوه در ساختار چراغ و موارد مشابه دیگر نام برد.

پنل COB SMD

 

نظرتان را بنویسید

هفت + 18 =