شهریور.۱۳

نمایندگی ثابت الکتریک مشهد

فروشگاه مشهد برق به عنوان نمایندگی ثابت الکتریک مشهد عرضه کننده محصولات کلید و پریز این کارخانه در تمامی شهرهای ایران فعالیت می نماید.

نمایندگی ثابت الکتریک مشهد 

شرکت ثابت الکتریک طراح و تولید کننده انواع کلید، پریز و قطعات همردیف با هدف نوآوری در تولید شروع به فعالیت کرده. محصولات ارائه شده توسط شرکت ثابت الکتریک را می توان بیش از چهل مورد عنوان کرد که شامل پایه های FPL و قطعات روشنایی و انواع کلید و پریز در شش مدل با بهترین مواد اولیه می باشد.

نمایندگی ثابت الکتریک مشهد

لیست کلید و پریزهای ثابت الکتریک

کلیه کلید و پریز های شرکت ثابت الکتریک با مغزی سرامیک همراه با گارانتی مادام العمر در قالب کلیدهای روکار و توکار در مجموعه فروشگاه اینترنتی مشهد برق عرضه می گردد. لیست برخی از کالاهای ثابت الکتریک شامل موارد زیر می باشد:

  • کلید و پریز طرح پانیذ ثابت الکتریک
  • کلید و پریز طرح بارانی ثابت الکتریک
  • کلید و پریز طرح پردیس ثابت الکتریک
  • کلید و پریز طرح پاور ثابت الکتریک
  • کلید و پریز طرح پویان ثابت الکتریک
  • کلید و پریز طرح پرشین ثابت الکتریک
  • کلید و پریز طرح روکار ثابت الکتریک

قیمت کلید و پریز ثابت الکتریک

جهت دریافت قیمت به روز محصولات کلید و پریز ثابت الکتریک با شماره های ۰۹۱۵۴۳۹۸۸۹۰ – ۰۵۱۳۷۲۳۶۳۲۷ در ارتباط باشید.

کلید و پریز

کلید و پریز (Switch and socket) از ابزار کنترل جریان برق هستند و حضور آنها در مدارات الکتریکی امری غیر قابل چشم پوشی است. کلید ها و پریز ها به دلیل نوع کاربرد و استاندارد های مربوطه به انواع گوناگونی تقسیم می شوند. که هر کدام بنا بر مکان مورد استفاده انتخاب می شوند. همچنین در محاسبات الکتریکی، برای کلید ها و پریز ها باید استاندارد هایی رعایت گردد که بوسیله آن بتوان ضریب اطمینان و ایمنی را بهبود بخشید و کارایی را افزایش داد. کلید ابزار قطع و وصل مدار است که در مدارات الکتریکی برای اتصال و قطع جریان برق از آن استفاده می شود. پریز وسیله ای است برای اتصال سیم ها در سیم کشی های ثابت و قابل انعطاف مانند دوشاخه لوازم برقی.

نظرتان را بنویسید

ده + 3 =